KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12916532
nr 1291 6532
Fred Andersson
(1921-1990), Sverige
Blandteknik, Landskap. Signerad. Motivet: 23x30 cm
Fred Andersson, svensk målare född 1921, död 1990.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 november 2019
kl 19:55:25
25/11 16:25:23